Değerli kullanıcılar sesli chat sitelerinde saldırı önlemek için komutları bilmeniz gerekmektedir. Sohbet sitelerinde saldırılar hack yolu ile değil sizlerin vermiş olduğu yetkiler ile yapılmaktadır. Konuyu dahada açacak olursak:

   Arkadaşlar sizlere bir kaç tavsiye ile konuyu dahada açıklayıcı hale getirmek istiyorum. Sitenize giriş yapan sohbet kullanıcıları arasında yetki vermek veya site sorumlusu yapmak istediğiniz kişilere her ne olursa olsun tavsiyemiz Tüm ayarlar ve Odalar komutunu vermemenizdir. SesliChat sistemleri eskiye dayalı bir sistem olmasına rağmen ve her geçen gün yenilenen bir sistem olmasına rağmen hala sizlerden aldıkları yetkilerle site temanız ile oynayıp kendi halinde video çekerek bunu showa dönüştürmye çalışan asalaklar mevcuttur. Sizlerde bu tarz ergen kullanıcılara o imkanı vermemek için sitenizde yetki verdiğiniz kişileri ve hangi yetkilerin ne gibi işlemler yapıldığını bilerek o kişilere vermeniz gerekmektedir.

   Sitemiz de bu tarz durumlar olmamakla beraber sitemiz userinden yetkilisine kadar kaliteteli insanlardan oluşan bir sesli sohbet topluluğudur. Sizlerde ortamımıza katılarak kendinize yeni arkadaşlıklar ortamları hazırlayabilirsiniz. İyi sohbetler dileriz.

YORUM ALANİ

  • GÜNCEL YAZILARIMIZA SENDE YORUM YAPMAK İSTEMEZMİSİN ?
  • Gönder